Opowiem o 3 różnych odżywkach białkowych hiteca, różnicach między tymi białkami, ich zastosowaniu, zaletach oraz wadach:

1 białko to HI-TEC Protein 80

2 białko: HI-TEC Protein

i trzecia odżywka białkowa to HI-TEC Anabolic Protein
Charakterystyka taniej odżywki białkowej hitec protein 80

Protein 80 zawiera tylko dwie frakcje białkowe: koncentrat białka serwatki oraz białko pszeniczne. Ze względu na dodatek białka roślinnego dynamika działania odżywki czyli przyswajalność biologiczna nie jest za wysoka, BV wynosi 105. Jednocześnie obecność białka pszenicznego jest również zaletą odżywki, która dzięki temu ma bardzo wysoką zawartość peptydu glutaminy. Problemem może być nie najlepsza rozpuszczalność – znowu za sprawą białka pszenicznego…

Podsumowując charakterystykę odżywki hitec: przy cenie 1 zł 7 groszy za porcję i 140 porcji w zestawie jest do bardzo dobre rozwiązanie w okresie budowy masy i siły (nie nadaje się przy redukcji i rzeźbie) dla osób, które cenią działanie, a smak i rozpuszczalność jest dla nich cechą drugorzędną.
Opis i charakterystyka odżywki hitec: protein 90

HI-TEC Protein, czyli nasze drugie białko do porównania zwiera już 3 frakcje proteinowe: koncentrat białka serwatki i białko pszeniczne (czyli tak jak wersja 80) oraz kazeinian wapnia, który sprawia że aminokwasy z odżywki uwalniają się nawet do 6h od jej spożycia. Oczywiście przyswajalność biologiczna jest również wyższa i BV wynosi już 125. Co fantastycznie wpływa na regenerację mięśni oraz osłonę tkanki mięśniowej przed potreningowym katabolizmem. Smak i rozpuszczalność podobnie jak u Protein 80.

Podsumowując: przy cenie 1 zł i 21 groszy za porcję i 140 porcji w zestawie jet to optymalne rozwiązanie jeżeli chodzi o białko na noc. Kupując zestaw 3500g przez 5 miesięcy zapewnisz swoim mięśniom prawidłowe odżywianie i regenerację w czasie snu zdjęcie dla dorosłych.
Najlepsze białko hitec: anabolic protein

Trzecie białko to sztandarowy matrix hitec pod nazwą anabolic protein. Trzy frakcje białkowe (ale inne niż w przypadku hitec protein) – teraz mamy: izolat i koncentrat białka serwatki oraz izolat białka sojowego. Jest to białko o dużej dynamice działania, zawiera bardzo wysokie stężenie najważniejszych aminokwasów: BCAA i glutaminy – to prawie 40g w 100g odżywki! Biorąc pod uwagę cenę do jakości to naprawdę świetne białko szybkodziałające do stosowania do posiłków: przed i potreningowego. Nadaje się również do stosowania w formie bomb białkowych przy odchudzaniu lub pracy nad rzeźba mięśni.

Podsumowując: protein 80 to dobre rozwiązanie jeżeli szukamy jednego uniwersalnego białka, kiedy pracujemy nad rozwojem masy i siły mięśni. Natomiast hitec protein i anabolic protein możemy stosować łącznie jako białko na noc (hitec protein) i białko do stosowania w ciągu dnia (anabolic protein). Anabolic również sprawdzi się przy redukcji tkanki tłuszczowej.

Życzę powodzenia i sukcesów na treningach siłowych.