PRACA Z CIAŁEM

mohoyoga to joga dynamiczna, stworzona w oparciu o jogę klasyczną.

Doświadczając asan w różnych tradycjach postanowiliśmy zbudować funkcjonalny ruch i nadać mu dynamikę „przepływu” (Vinyasa Flow). Projektując ruch szukamy w słowiańskich tradycjach aktywności fizycznej, w etnicznej konwencji muzycznej i równowadze przyrody.

mohoyoga jest twórcza i uśmiechnięta.

IMGP1849

Głęboko wierzymy, że sensowna praca z ciałem zawiera w sobie dużo uśmiechu, dobrej zabawy i sumiennej aktywności. Inspirujemy się tradycją Sari Pathabi Joisa, szukając równowagi pomiędzy tym, co głęboko osadzone w tradycji jogi, a osobliwe naszej czaso-przestrzeni.

mohoyoga razem z Manju Pattahbi Jois & Andrea , Berlin, 2012

Współpracujemy z fizjoterapeutami, szkołami fitness oraz instruktorami pływania, Zumby®, i tańca, a także z zawodowymi sportowcami, z którymi budujemy programy szkoleniowe i warsztaty psychosomatyczne i motoryczne.

Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach jogi, sprawdź nasz grafik

SZKOLENIA

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy zestaw szkoleń ukierunkowany na kompetencje miękkie, jak również pracę z ciałem.

Szkolenia przeprowadzamy w formule zamkniętej i otwartej.

Szkolenia moho przygotowywane są z bezpośrednim zamiarem wpływu na jakość życia klientów

i efektywność pracowników organizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją szkoleń i warsztatów.

COACHING

Współczesna rywalizacja, hołd kariery, presje społeczne i zawodowe stawiają przed jednostką trudne zadania. W pogoni za celami biznesowymi tracimy zdrowie, zaniedbujemy ważne dla nas relacje i odsuwamy na dalszy plan aktywność fizyczną.

Ewa Moroch

Coaching, który proponujemy skierowany jest do aktywnych zawodowo osób chcących zmienić swój styl życia i otworzyć się na zdrową i sportową jakość.

Szczególną uwagę koncentrujemy na coachingu zdrowotnym. Jako psycholodzy zdrowia i trenerzy pracy z ciałem najlepiej wiemy, że każdy cel wymaga holistycznego spojrzenia na proces zmiany.

Naszym celem jest projektowanie osiągnięć klienta w zakresie aranżowania zdrowego stylu życia, kreowania nowych form ruchu, motywowania do uzyskania równowagi wewnętrznej, zadowolenia z siebie i swojego ciała.

Ewa Moroch

… psycholog zdrowia i psycholog sportu, socjolog i badacz tożsamości. Studia doktoranckie ukończyła na Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie obroniła doktorat z nauk o kulturze fizycznej.
Założycielka mohoyoga – holistycznego projektu doradczo- szkoleniowego dla sportu i biznesu.

Blogerka, wielbicielka Aleksandra Lowena, Viktora Frankla i logoterapii.

Absolwentka podyplomowych studiów z zakresu technik relaksacyjnych i psychosomatycznych praktyk jogi. Uczestniczka szkoleń nauczycielskich prowadzonych przez m.in. Shiva Reę (Fluid Power, Vinyasa Flow, Trance Dance Yoga), Manju Joisa (Manju Pattabhi Jois’ Teacher Course „Primary Series” of Ashtanga Yoga), Reebok University (Jukari Fit To Flex™), bodyART™ School, BMK Medical Fitness.

Pracuje w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie od kilku lat zdobywa doświadczenie trenerskie i dydaktyczne. Specjalizuje się w relaksacji w psychologii oraz psychologii sportu.

Łącząc wiedzę teoretyczną i praktyczną prowadzi z powodzeniem od kilku lat zajęcia jogi dynamicznej w konwencji mohoyoga w Pure. JATOMI Fitness, współpracując jednocześnie z czasopismem YOGA i Ayurveda.

Wykorzystuje praktykę wellness zarówno w sporcie, jak i biznesie.

Z pasją publikuje artykuły o tematyce dotyczącej promocji i psychologii zdrowia, ze
szczególnym uwzględnieniem pracy z ciałem.

Fanka uzdrawiania poprzez ruch.

Zobacz także:
malasana
chandra mohan bhandari
mohoyoga
zniewolony filmweb
wojciech eichelberger blog
kulmatycki lesław
justyna ziemniak
elfka blog
blog enej
yoga campus